Kontakt

Zaakceptuj poniższą zgodę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług zgodnie z treścią mojego zapytania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY ANDRZEJ BEDNARSKI, ul. Tworzeń 23, 41-308 Dąbrowa Górnicza. Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży produktów i usług, prowadzenia działań marketingowych. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie Polityka Prywatności

Zeskanuj kod QR i pobierz nasze dane.

Meble Sara specjalizują się w produkcji mebli na wymiar. Możesz liczyć również na zestaw dodatkowych usług związanych w meblami:

 

  •     pomiar mebli,
  •     projektowanie mebli na wymiar,
  •     wycena mebli.


Pomiar i wycena są realizowane bezpłatnie, od tego zaczynamy każdy projekt. Możemy współpracować z ekipami remontowymi aby odpowiednio dopasować przyłącza takie jak woda, kanalizacja i prąd konieczne do wykonania projektu.


Jak pracujemy? W umówionym dniu i godzinie przyjeżdżamy do Państwa i dokonujemy dokładnego pomiaru pomieszczenia, w którym mają znaleźć się meble.

 

  1.     Bazując na Państwa wymaganiach, sugestiach i oczekiwaniach wykonamy projekt i aranżację mebli.
  2.     Dokonujemy dokładnej wyceny zaprojektowanych mebli na wymiar wraz z ustalonym doposażeniem oraz ewentualnymi elementami do zabudowy.
  3.     Nasz zakład produkcyjny wyprodukuje meble dla Państwa z dochowaniem wysokich standardów jakości, zgodnie z wybranym projektem.


Zapraszamy do obejrzeniu galerii i kontaktu z naszą firmą.

 

DĄBROWA GÓRNICZA
ul. Sobieskiego 4a
(dom handlowy Hetman I piętro)
tel: 32 261 73 07

Wyświetl większą mapę
TYCHY
ul. G. Roweckiego 53
tel: 32 227 97 27

Wyświetl większą mapę
DĄBROWA GÓRNICZA - zakład produkcyjny
ul. Tworzeń 23
tel: 32 268 47 39

Wyświetl większą mapę